Čekejte prosím...

Minecraft Tekkit

Minecraft Tekkit

Modifikace Tekkit BETA test vedle Survival přidává do hry Minecraft další bloky, možnosti a všemožné technické vymoženosti! Od pouhých ovladatelných svítidel, přes vrtačky, automatizované těžící systémy až po jaderné reaktory řízené vaším počítařovým programem (skutečně je možné využívat počítače přímo ve hře – např. pro zamykání dveří na heslo!).

HW požadavky hry

Minimální požadavky

 • Procesor: 2.0 GHz procesor (Pentium 4 a lepší)
 • Grafická karta: Radeon HD 3600 / Nvidia GE 9400 s minimální pamětí 1 GB
 • RAM: 1 GB
 • HDD: 3 GB
 • Operační systém: XP, Vista a Seven
 • Pro internet: rychlost 5Mb/s

Doporučené požadavky

 • Procesor: 3 GHz dvoujádrový procesor (Core i5 a lepší)
 • Grafická karta: Radeon HD 5650 / Nvidia GE 540 s minimální pamětí 1 GB
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 3 GB
 • Operační systém: XP, Vista a Serven
 • Pro internet: rychlost 10Mb/s

Server

Nabízíme vám v současnosti plně profesionální Tekkit server umožňující prohloubit Vaše znalosti velmi proslulé modifikace Tekkit!

a

Mnoho bloků navíc

Zajisté se vám již okoukaly všední bloky z prostředí Survival. Tekkit vám nabídne doslova nálož bloků nových! Neváhejte a stavějte ty nejúžasnější počiny.
aStavitel či inženýr? Je to na vás!

Přišli jste si an server postavit baráček, či chcete vytvořit funkční větrnou elektárnu s automatizovaným řízením nebo automatizovanou linku na výrobu bloků? Je to na vás, meze se vám u nás nekladou!a


Pokročilá infrastruktura

na serveru se nachází a postupně dostavuje pokročilá infrastruktura. Nechcete mít svoji výrobnu energie a sběratel vody? Neváhejte a napojte se na unikátní automatizovanou infrastrukturu!
a

Hladký chod serveru

Náš nabušený server (i7, 32GB RAM..) zaručuje hladký chod i těch nejsložitějších obvodů. Dále naše unikátní 1gb/s konektivita zaručí to, že se budete cítit, jako když sedíte přímo u zdroje – samotného serveru!
a

A mnoho dalšího..

Vyjmenované věci nejsou všechny. Máme daleko více vychytávek, které čekají na odhalení. Hlavně u nás běží všechny nezbytné pluginy modifikace Tekkit, již žádná osekaná ořezávatka ale pravý nabušený server: Forge API, IndustrialCraft 2, RedPower 2, Buildcraft, Equivalent Exchange 3, Railcraft, ComputerCraft, Immibis Core, IronChests, NEI, Power Converters…


IP adresa serveru

tekkit.battleforce.cz:29000

Parametry serveru

 • Počet slotů: 15 (až 30 případě potřeby)
 • Verze: BfCraft 1.1b
 • Mód: Tekkit
 • Whitelist: Ano, pro přidání napište zde

Jak se připojit?

 1. Vlastnit modifikaci Battleforce. Tekkit balíček pro Minecraft (včetně premium nicku), lze stáhnout zde: http://www.technicpack.net/
 2. Přečíst tutoriál na instalaci balíčku:
 3. Přečíst si pravidla
 4. Podat žádost o přidání na whitelist
 5. Po přihlášení a spuštění hry zvolit MultiPlayer a vložit IPtekkit.battleforce.cz:29000
 6. Napište do chatu /spawn pro přechod na spawn aktuálním světě


Kde najdu užitečné informace?

Zde na fóru v sekci Minecraft Tekkit

Všeobecná pravidla

Server je s whitelistem. Každý zájemce o hraní o prístup na server si musí podat žádost o pridání na whitelist: (viewforum.php?f=207) Tekkit je pouze pro premium uživatele (vlastníky originálního minecraft úctu), pokud nemáte koupený minecraft, na server se nepripojíte. Pokud nevíte, kde a jak si Minecraft koupit, obratte se na MC adminy. Griefing, lhaní, krádeže, nepovolené zasahování do cizích staveb, nevhodné chování, nadávání, nicení krajiny, úmyslné škození hrácum a podobne je neprípustné. Pri porušování zákazu bude hrác odstranen z white listu. Zákaz používání cheatu/hacku (xray). V opacném prípade bude hrác odstranen z white listu a permanentne zabanován bez možnosti unbanu. Zákaz zneužívání bugu. V prípade nalezení bugu nahlaste tuto skutecnost hernímu adminovi. Každý hrác je plne zodpovedný za svuj úcet. S výmluvami typu „to hrál bratr“ neobstojíte. Zákaz reklamy jakéhokoliv typu. Zákaz nicení NPC vesnic. Používání zbraní mimo PvP regionu je zakázáno. Vstupování na cizí pozemek bez dovolení majitele zakázáno.

Pravidla pro stavění a težení

Stavet mužete pouze ve mestech. O povoleni na stavbu mimo mesto je nutno predem pozadat Root/Main admina a obeznamit ho s projektem. Takzvané „cerne“ stavby a strojovny mimo pozemek/mesto budou odstraneny a pachatel potrestán. Do prírody také neumistujte predmety a blocky, které zde nemají co delat (cobblestone, pochodne). Mesta mohou zakládat pouze administrátori. Každé mesto ma vlastni pravidla pro stavbu. Tyto pravidla sou k dispozici na portu kazdeho mesta. Budovy které budou zpusobovat lagy/znatelné sníženi FPS budou deaktivovány nebo odstraneny. Budovy ktere budou ohrožovat okolí budou zneškodneny nebo odstraneny. Ochranu pozemku prideluje administrátor na žadost hráce, který na daném území staví. Je možne nastavit i nekolik vlastníku. Suroviny težte daleko od mesta a to bez poškozování krajiny. Težit pod mestem nebo pod stavbami mimo mesto je prísne zakázáno. V každem meste je generátor na nekteré základní stavební materiály, které si každý hrác muže brát dle potreby. Hlínu a písek težte pouze v oznaceném dole. Zákaz používání quarry, bez domluvy s adminem. Stavení hezkých, originálních staveb je samozrejmostí. Zákaz mobtrapek a xp farem. Zákaz stavby domu z techto materiálu: cobblestone (kamení), sand (písek), dirt (hlína), gravel (šterk), pokud není soucástí stylu mesta. Každý hrác má zadarmo nárok na protect jedné své stavby, další jsou placené. Hrác si muže od serveru zakoupit prívod energie do domu (EU nebo MJ).

Nether

V Netheru platí stejná pravidla jako ve svete. Zákaz vytvárení vlastních portálu do Netheru. Používejte mestské. Zákaz nicení struktury Nether staveb. Nether brick se smí težit uvnitr staveb, tak, aby to nebylo videt.

Nástroje a speciální bloky

Tekkit, resp. módy v tekkitu, pridávají množství nástroju, jejichž efekty jsou mnohem rozsáhlejší, než u bežných MC nástroju. Pred použitím nástroje, armoru nebo bloku, který neznáte, si zjistete co delá (google it). Nesprávné použití, úmyslné zneužití nebo neumyslné prokliknuti bude posuzováno pouze dle následku. Odpalování velkého množství TnT nebo neschválené používání Nuke, Nova Catalystu, Gem armoru apod. je zakázané. Pri používáni Dark Matter a Red Matter nástroju nebo ostatních nástroju s velkým dosahem/rozsahem, nenarušujte krajinu. Hrác má nárok na maximálne 1 anchoru (World Anchor – 214), která bude umístena na viditelném míste za prítomnosti admina. Použití jiných typu anchoru je prísne zakázáno.

Ostatní pravidla

Poslouchání herních administrátoru je samozrejmostí. Stromy vždy težte celé. To znamená vytežit všechno drevo i z koruny. Po pokácení stromu zasadte nový. Používejte zdravý rozum. Hledejte na googlu, když vám není neco jasné, poprípade se zeptejte herního administrátora. Veškeré itemy, bloky, stavby, inventáre, nastavení serveru a další prostredky souvislé s tímto serverem náleží BattleForce.cz vcetne autorských práv a nelze za ne vymáhat jakoukoliv náhradu. BattleForce.cz si vyhrazuje právo na úpravu pravidel bez predchozího upozornení.

Mestská pravidla:

Obrázky z našeho Minecraft Tekkit serveru

Videa


Video-příručky / tutoriály k našemu Minecraft Tekkit serveru

Připravujeme :)